Zakupy na ul. Pokątnej - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

27 lipca ostatni dzień by zagłosować w [Złotych Puszkach]

29 lipca o 19:00 gala rozdania nagród Złotych Puszków w /join Hagrid

1 sierpnia ostatni dzień nadsyłania prac w [konkursie ze Starożytnych Run]

30 lipca - 4 sierpnia Bitwa o Akademię [zasady]

5 sierpnia o 19:00 zakończenie roku akademickiego w /join Hagrid

Nowe artykuły w [Leprokonusie]!

10769 pkt8694 pkt14048 pkt11630 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!

Zakupy na ul. Pokątnej

Akcesoria magiczne

Za progami tego sklepu czekają na Ciebie najróżniejsze przedmioty, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Pióra, wagi, talizmany, karty, zegarki i przypominajki to tylko mała część tego, co tu zastaniesz.


[wejdź do środka]

Miodowe Królestwo

Ten świat przeróżnych słodyczy z pewnością przyciągnie niejednego łakomczucha. Wejdź i spróbuj magicznych przysmaków, jak dyniowe paszteciki, czekoladowe żaby, czy pozornie niebezpieczne kwachy.


[wejdź do środka]

Madame Malkin

Jeśli chcesz się dobrze zaprezentować przed swoimi znajomymi, niezbędne będą idealnie dopasowane do twojej sylwetki szaty. Oprócz nich możesz kupić tu czapki, szaliki, krawaty, czy tiary.


[wejdź do środka]

Centrum Handlowe Eeylopa

Jeśli zawsze marzyłeś o posiadaniu pięknej sowy, to miejsce jest idealnie dla Ciebie. Możesz wybrać z pomiędzy kilku gatunków sów. Jedna z nich z pewnością stanie się Twoim nowym przyjacielem.


[wejdź do środka]

Apteka pana Mulpeppera

Poszukujesz podstawowych składników do eliksiru? A może chcesz kupić gotową miksturę? To właśnie odpowiednie miejsce! Tutaj znajdziesz najpotrzebniejsze ingrediencje oraz eliksiry!


[wejdź do środka]

Esy i Floresy

Na zajęciach nie obejdziesz się bez podstawowych podręczników szkolnych, które możesz tu zakupić, ale znajdziesz tu też książki poszerzające Twoją wiedzę, a także te dotyczące Twoich zainteresowań i hobby.  


[wejdź do środka]

Kotły

Żaden czarodziej nie wyobraża sobie sporządzania eliksirów bez najważniejszego przyrządu - kotła! Jeśli poszukujesz solidnego, wytrzymałego kotła na eliksiry, nie wyjdziesz stąd z pustymi rękami.


[wejdź do środka]

Dowcipy Weasley'ów

Jeden z niewielu tak rozrywkowych sklepów w świecie magii, tuż obok Sklepu Zonka. Zapewniamy, że wchodząc tu z myślą o kupieniu przedmiotów do psocenia, nie wyjdziesz z pustymi rękami.


[wejdź do środka]

Sklep Ollivanderów

Jeżeli poszukujesz różdżki nie tylko na pierwszą lekcję Zaklęć i Uroków, ale także inne przedmioty, to jest to idealny sklep dla Ciebie! Ród Ollivanderów wytwarza najlepsze różdżki już od 328r. p.n.e.!


[wejdź do środka]

Sprzęt do Quidditcha

W tym sklepie znajdziesz całe niezbędne wyposażenie zawodnika gry w Quidditcha, zaczynając od stroju ochronnego, aż po najlepsze miotły wyścigowe, które z pewnością nie zawiodą Cię w czasie długich i krótkich lotów.


[wejdź do środka]

Magiczna Menażeria

Sklep z najprzeróżniejszymi stworzeniami oraz asertymentem do opieki nad nimi i ich pielęgnacji. Znajdziesz tutaj magiczne zwierzęta, jak kuguchara, ale także te niemagiczne, na przykład. różne gatunki kotów.


[wejdź do środka]

< Twój Panel

Moduł ul. Pokątnej by Shado Ackerly