Jak zapisać się do Akademii? - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XV rok akademicki są otwarte!
Zapisz się teraz na ucznia »

 

0 pkt0 pkt0 pkt0 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!

Jak zapisać się do Akademii?

Chcesz zostać uczniem Akademii Magii, ale nie wiesz jak? To naprawdę bardzo proste - wystarczy trzymać się tego poradnika i przebrnąć przez 3 proste kroki. Brzmi strasznie? Nawet jeśli, to uwierz, że to prostsze niż myślisz. wink

Krok I: formularz zapisów

Kliknij tutaj - otworzy się strona z formularzem.

Potrzebujesz loginu oraz hasła by logować się na stronę szkoły, oraz my potrzebujemy paru informacji o Tobie, takich jak Twój mail oraz fikcyjne imię i nazwisko jakim chcesz się posługiwać.

Jeśli dopiero rozpoczynasz naukę, w polu "Klasa" wybierz klasę I.

W polu "Preferowany dom" wybierz dom, który jest najbliższy Tobie.

Imię i nazwisko powinno być fikcyjne - najlepiej angielskie. Wymyśl takie, którym będziesz się bez wahania posługiwał w Świecie Magii. Stawiamy na oryginalność - najlepiej, żeby Twoje nazwisko nie było zaczerpnięte z Harry'ego Pottera. wink

Pola "O Tobie", "Awatar", "Wiek" oraz "Nick na chacie" to pola profilowe - możesz je wypełnić później (będziemy Cię do tego zachęcać). Pole "Komunikator" to pole przeznaczone na numer GG lub nick Skype - jeśli nie masz, możesz zostawić puste.

Po tym, zaznacz "Nie jestem robotem" i kliknij "Zarejestruj".

Druga część ->

Execution time: 0.063086986541748
All DB queries: n/d