Bitwa o Akademię - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XV rok akademicki są otwarte!
Zapisz się teraz na ucznia »

 

0 pkt0 pkt0 pkt0 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!

Bitwa o Akademię

Bitwa o Akademię - gra odbywająca się raz w roku szkolnym, w jego ostatnim tygodniu. W każdej szkolnej sali odbywają się bitwy (typu: zwyciężenie trolla górskiego, pokonanie śmierciożercy czy stanięcie oko w oko z trójgłowym psem). Wszystko po to, by ratować oblężoną Akademię Magii Rubeusa Hagrida. Wyjścia są dwa: odejść z tarczą ratując szkołę, lub na tarczy, dając wygrać Lordowi Voldemortowi.

Jeśli przynajmniej połowa uczestników weźmie udział we wszystkich toczących się bitwach i przynajmniej połowa ze wszystkich walk będzie wygrana, "Bitwa o Akademię" zakończy się sukcesem.

Dom który wygra najwięcej bitew otrzyma +500 punktów do rankingu. W przypadku przegrania "Bitwy o Akademię" puchar domów wręczany na zakończeniu roku będzie czarny na znak żałoby.

Bitwy nadzorują nauczyciele oceniając skuteczność walk prowadzonych przez uczniów. W przypadku sytuacji i zadań trudnych lub niejednoznacznych, o wyniku bitw decyduje kostka. W pojedyńczej bitwie może brać udział jedynie jeden uczeń vs przeciwnik.

Bitwy toczyć się mogą w klimacie i polegać praktycznie na wszystkim; ograniczają nas jedynie realia HP oraz tematyka gry.

Execution time: 0.062965869903564
All DB queries: n/d