Aktualności - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XV rok akademicki są otwarte!
Zapisz się teraz na ucznia »

 

0 pkt0 pkt0 pkt0 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!
2018-04-16
Konkurs z Numerologii

[Niebieskooka myła zęby w łazience nauczycielskiej pastą “Colgate”. Miała już przejść do 2 fazy, kiedy nagle dostała niesamowitego olśnienia. Wypłukała usta i z różową szczotką w ręku wyszła z pomieszczenia. Skierowała się w stronę swojego gabinetu, który mieścił się w dormitorium Slytherinu. Weszła i zobaczyła słodko śpiącego Noaha na kanapie. Uśmiechnęła się przykrywając go kocykiem. Zapaliła świeczkę i przelała na pergamin swój pomysł. Kiedy skończyła, skosztowała ciasto jednej z uczennic i poprosiła swojego prefekta, Demiana, aby zawiesił na tablicy ogłoszenie.]

Drogie Paróweczki!

W końcu nadszedł moment na konkurs z numerologii. Wiem, że wszyscy na niego czekali, bo przecież numerki rządzą! Waszym zadaniem będzie odgadnięcie 9 haseł z krzyżówki. Za rozwiązanie całości dostajecie 20 galeonów oraz 20 punktów. Wasze praca należy wysłać mi na meil: camrynfitz69@gmail.com do niedzieli (22.03) godziny 23.59.

KRZYŻÓWKA

Niech Numerki będą z wami.

 

Execution time: 0.23697185516357
All DB queries: n/d