Aktualności - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XIV rok są otwarte. 

Zabawy prefektów naczelnych 22.04.2018 r. o godz. 19:00  /join Hagrid

Oceny proponowane do 27.04.2018 r. na kontakt@hagrid.pl [czytaj]

Konkurs z Numerologii do 22.03 [czytaj]

14707 pkt15598 pkt25493 pkt11013 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!
2018-04-11
Konkurs Zaklęcia #1

*Młoda profesorka siedziała na parapecie w swoim gabinecie i relaksowała się w ciepłych promieniach wiosennego słońca. Skrobała na czystych kartach swojego notatnika różne poziome i pionowe kreski. Od czasu do czasu uzupełniała je literami, tworząc coś na kształt wykreślanki. Uśmiechnęłą się zadowolona i wyrwała karteczkę i złożyła ją na pół. Podniosła swój książęcy tyłek, upewniając się wcześniej, że wejdzie do pomieszczenia a nie z niego wypadnie i otrzepała przybrudzone kurzem spodnie. Przeciągnęła się lekko i ruszyła w stronę szkolnej tablicy ogłoszeń. Uśmiechała się życzliwie do każdego po czym przypieła na środeczku pergamin z ogłoszeniem.*

 

Kochane Robaczki!

Nadszedł czas na odrobinę rozrywki dla umysłu i dla..umysłu! Na początek do wykonania macie wykreślankę [klik]. Znajdziecie w niej aż 20 haseł związanych z OpCM. Drugim mini zadaniem są puzzle [klik]!  

Czas na wykonanie tych mini zadań kończy się w środę 18.04 o godzinie 23:59.

Screeny ze znalezionymi słowami ORAZ z ułożonymi puzzlami wysyłajcie do na maila [ravenblack93@gmail.com] bądź poprzez szkolną sowę. Maile podpisujcie imieniem, nazwiskiem oraz domem. 

 

Niech kebab będzie z Wami,