Aktualności - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XV rok akademicki są otwarte!
Zapisz się teraz na ucznia »

 

0 pkt0 pkt0 pkt0 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!
2018-04-07
Nowy Rektor + Awantura domów

*Wyszedł z łazienki dyrekcji w turbanie na głowie i powolnym krokiem ruszył w stronę swojej komnaty. Czując, że ręcznikowa konstrukcja nie wytrzyma w całości do celu, chwycił ją rękoma i zaczął wycierać włosy. Przechodząc obok tablicy ogłoszeń w głównym holu, zatrzymał się i wolną ręką (drugą trzymał ręcznik na głowie) wyciągnął z kieszeni szlafroka lekko wilgotny pergamin i niezgrabnie przypiął go na niej w wolnym miejscu.*

Drodzy Profesorowie,
drogie Uczniaki!

Z radością pragnę poinformować, że funkcję rektora Akademii Magii Rubeusa Hagrida zgodziła się objąć prof. Cassandra Lovato! Składam na jej ręce serdeczne gratulacje i życzę wytrwałości i kreatywności w dalszej pracy oraz dziękuję za dotychczasową!

Profesorowie! Od dziś prof. Lovato zajmie się organizacją zastępstw - proszę zgłaszać do niej wszelkie planowane nieobecności. Będzie również mogła wizytować na Waszych lekcjach.

Uczniowie! Zgłaszajcie się do prof. Lovato w przypadku problemów każdej maści. Jest członkiem Dyrekcji i odpowie na każdą Waszą wątpliwość!

Z serdecznymi pozdrowieniami,
dyrektor


Przypominam o dzisiejszym Wieczorku Profesorskim w ramach którego odbędzie się Wojna Królestw! Zapraszam do pokoju Hagrid (klik) na godz. 19:00.


 

Zapraszam wszystkich uczniów oraz opiekunów już jutro w niedzielę 08.04.2018 r. o godz. 19:00 odbędzie Awantura Domów, na której można zdobyć wiele punktów dla swojego domu w /join Hagrid. Przypominam, że aby dany dom mógł wziąć udział i nie był wykluczony z zabawy -  musi brać udział min. 3 osoby. Istotną rolę odgrywają również prefekci, także proszę o pojawienie się wcześniej, aby jeszcze ustalić z opiekunami wszystkie formalności. Prosze przeczytać zasady zabawy *świstoklik

Pozdrawiam, 

 

Execution time: 0.057750940322876
All DB queries: n/d