Aktualności - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XIV rok są otwarte. Zapisz się już teraz »

23.06.2018 Wieczór profesorski w /join hagrid

24.06.2018 Otrzęsiny o godz. 19:00 w /join hagrid

Konkurs z Historii Magii do 22.06.2018 [klik]

 

 

4351 pkt3007 pkt5895 pkt3452 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!
2018-03-12
Nieznany
Spotkanie Hufflepuffu

Grace kończąc jeść bezglutenowe ciastka otrzepała ręce o spodnie. Wstała ze swojego krzesła i wzięła kartkę, która leżała na biurku. Dopiła chińską herbatę, oczywiście zostawiając trochę fusów na dnie, po czym wyszła zamykając przy tym drzwi. Poszła w kierunku dormitorium Hufflepuffu, a dokładniej tablicy ogłoszeń. Kiedy dotarła na miejsce uśmiechnęła się do przechodzącej Daisy i powiesiła kartkę patrząc na nią z dumą. Chwilę później przybiegły do niej Elyssa, Lavender i Lucy. Profesorka wróciła do swojego gabinetu, a dziewczynki zaciekawione nowością zaczęły czytać na głos treść ogłoszenia.

Kochani Puchoni!

Za Wami rozpoczęcie roku i pierwszy dzień nauki w Akademii Magii Rubeusa Hagrida. W związku z tym zapraszam Was na pierwsze spotkanie domu Helgi Hufflepuff, które odbędzie się już jutro (tj. 13.03) w naszym wspólnym dormitorium (ih_hufflepuff) o godzinie 20:30, czyli tuż po zajęciach. Omówimy na nim ważne i mniej ważne kwestie dotyczące przebiegu nadchodzącego roku szkolnego. Obecność oczywiście obowiązkowa!

Jednak jeśli ktoś nie może zjawić się na spotkaniu to powinien wysłać mi sowę z takową informacją (gracemarcern69@gmail.com). Za wszelkie nieobecności zgłaszane i niezgłaszane nie przewiduję żadnych kar.

Pozdrawiam i ściskam,
Wasza opiekunka Grace Marcern