Aktualności - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XV rok akademicki są otwarte!
Zapisz się teraz na ucznia »

 

0 pkt0 pkt0 pkt0 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!
2018-03-12
Nieznany
Spotkanie domu Gryffindor

Świeżo upieczona opiekunka pędziła niczym wygłodniały lew goniący za swoją ofiarą w stronę dormitorium. Zdecydowanie jej gabinet był za daleko, bo już w połowie drogi dostała lekkiej zadyszki. Zasapana wpadła do pomieszczenia utrzymanego w czerwono-złotych barwach i podeszła do gigantycznego kaktusa z muszką stojącego w rogu. Przypięła do niego pergamin i po raz ostatni zlustrowała jego treść. Uśmiechnięta, włączyła lampeczki sygnalizujące pojawienie się nowego newsa i udała się do stanowiska kebabem po wieczorną przekąskę.

Drogie futrzaki!

Serdecznie zapraszam na pierwsze w tym roku spotkanie domu! Odbędzie się ono 16.03 o 20:30 w naszym dormitorium (/join ih_gryffindor). Zaraz po lekcjach i zmaganiach w HC.

Obecność każdego lwiątka jest obowiązkowa - będziemy rozmawiać na tematy ważne i ważniejsze, przy kebsiku i kremowym piwie! Ewentualne nieobecności, proszę zgłaszać wcześniej na moją sowę ravenblack93@gmail.com

 

Wasza lwia mama,