Aktualności - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XV rok akademicki są otwarte!
Zapisz się teraz na ucznia »

 

0 pkt0 pkt0 pkt0 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!
2018-03-12
Spotkanie Slytherinu

Noah i Demian równym krokiem podążali przez dormitorium. Mieli ważne zadanie, albowiem musieli zawiesić ważną informację od opiekunki na tablicy. Kiedy szli w wybrane miejsce, Noah musiał uważać, aby nie wywrócić się o książki Patrycji, które walały się po całym wspólnym pokoju. Ta kobieta chciała ich zabić. Spotkali Amelkę i Arice, które ślicznie się do nich uśmiechały. Zamienili parę słów i w końcu dotarli do tablicy ogłoszeń. Zawiesili kartkę i udali się na spotkanie z Naze. Nicole, jako ulubienica profeski zawsze była na czatach i czekała na nowe ogłoszenia. Tak też było i tym razem. Podeszła do miejsca, gdzie przed chwilą stali bracia i głośno przeczytała informacje.

Drogie Perełki!

Z okazji tego, że zaczął się rok szkolny, ogłaszam pierwsze spotkanie domu Salazara Slytherina. Będzie miało miejsce już jutro (13.03) w naszym dormitrium (ih_slytherin) o godzinie 20:20, czyli tuż po waszych lekcjach. Przy ciepłym kakałku i gofrach omówimy wężykowe kwestie, aby zacząć ten rok z przytupem. Obecność oczywiście obowiązkowa! Jeśli nie możesz przyjść, proszę o skontaktowanie się ze mną drogą mailową: camrynfitz69@gmail.com.

Wysyłam buziaki,