Aktualności - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XIII rok akademicki są otwarte!

Otrzęsiny! 24.03 o 19:00 w /join hagrid

Zakupy #2 na ul. Pokątną [świstoklik]

Zgadula! 21.03 o 20:20 w /join ih_komnata

Rada Pedagogiczna 22.03 o godz. 20:00 /join ih_gabinet

 

 

7972 pkt6614 pkt11269 pkt4429 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!
2018-03-10
Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Drodzy Czarodzieje!

Mamy przyjemność poinformować, że już jutro (11.03) o godzinie 19:00 w wielkiej sali (/join Hagrid) odbędzie się uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego Marzec-Maj 2018. W trakcie uroczystości przedstawiona zostanie kadra pedagogiczna, a wszyscy uczniowie zostaną przydzieleni do jednego z czterech domów. Po Ceremonii Przydziału odbędą się zabawy, które będą okazją do zdobycia punktów oraz galeonów!

[kliknij by wejść na rozpoczęcie

Wszystkim nowym adeptom magii, proponujemy zapoznać się z naszym samouczkiem - klik. Znajdziecie tam porady dotyczące rejestracji nicka oraz wejscia na czat. W razie problemów szkolny sekretariat służy Wam pomocą!

Już teraz możecie wzbogacić się o kolejne cenne nagrody! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie - do kogo należała niegdyś tiara przydziału oraz w jaki sposób dokonuje ona przydziału uczniów do poszczególnych domów? Odpowiedzi wysyłajcie na sowę: kontakt@hagrid.pl Termin nadsyłania odpowiedzi mija w niedzielę, tuż przed północą! 

Pozdrawiamy!