Aktualności - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XV rok akademicki są otwarte!
Zapisz się teraz na ucznia »

 

0 pkt0 pkt0 pkt0 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!
2017-04-09
Nieznany
Zgadula podsumowanie

Drodzy Zgadulomaniacy!

W dniu dzisiejszym (2017-04-09) dyr. Lovato przeprowadziła Wam ostatnią Zgadulę w tym roku szkolnym. Osobiście dziękuję Wszystkim za zacną zabawę i przyjemnie spędzone chwile (szczególnie te, gdy krytykowaliście wymyślone przeze mnie pytania, które były na naprawdę wysokim poziomie).

Dawaliście z siebie wszystko, a to się liczy przede wszystkim. Wyniki Naszej ostatniej Zgadulci znajdziecie w poniższym linku wraz z podsumowaniem, ile punktów łącznie zdobyliście.

[WYNIKI ZGADUL]

Nikogo z pewnością nie zdziwi, kto w tym roku obejmie tytuł Top Zgaduły Roku. Tą osobą jest Nicolas Wand, który w tym roku nie tylko zdobył najwięcej tytułów Top Zgaduły tygodnia, ale także uzyskał największą ilość punktów za nie. Gratuluję, Nicolas!

Wraz z Lynzee postawiliśmy w tym roku nagrodzić także dwie osoby za ich wytrwałość, zaangażowanie oraz masę punkcików, które zebrali dla swojego domu. Tymi osobami są: Aleksandrine Kooy oraz Nicolas Wand. Dlaczego oni? Byli obecni na każdej Zgaduli i wykazali ogromną wiedzę i chęć do zabaw organizowanych przeze mnie i Lynzee. Te osoby otrzymały od Nas prezent w postaci bonusu za Zgadule - 100 punktów dla domu.

Jeszcze raz dziękuję za przednią zabawę i liczę na to, że w przyszłym roku będziemy bawić się równie dobrze.

Pozdrawiam,

Execution time: 0.14837193489075
All DB queries: n/d