Aktualności - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XV rok akademicki są otwarte!
Zapisz się teraz na ucznia »

 

0 pkt0 pkt0 pkt0 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!
2015-12-12
Rozpoczęcie IV roku szkolnego!

Drodzy Uczniowie!

Z przyjemnością pragniemy poinformować Was Czarodzieje, że w kolejnym tygodniu w niedziele odbędzie sie rozpoczęcie IV roku szkolnego!  Oczywiście, jak to na rozpoczęciu nie może zabraknąć mnóstwa zabaw, śmiechów w Pubie czy nawet przedwczesnym zdobywaniu punktów!  
Wszystkie nowe osoby, które chcą uczyć się w naszej Akademii Magii zapraszamy do wspólnego poznania się w Pubie Hagrida. Rozpoczęcie IV roku szkolnego odbędzie się 20.12.2015r o godz. 19.00 w ih_sala_hagrida (/join)

Osoby nowe proszone są o zapoznanie się z [SAMOUCZKIEM].  Prosimy również zaraz po rejestracji spróbować wejść do Pubu Hagrida, byście sprawdzili czy wszystko zrobiliście dobrze! W razie jakichkolwiek pytań prosimy wszystkie pytania kierować na widget gg lub wysyłać pytania na sowa@ihogwart.pl

Dla wyczekujących zrobiliśmy puzzle oraz wykreślankę. Za zrobienie puzzli i wykreślanki dostaniecie punkty, które zostaną ogłoszone na rozpoczęciu!  Nauczyciele też mogą się bawić. 

  • Puzzle - robimy je jednorazowo, układanie ponownie puzzli nic Wam nie da ponieważ, liczy sie I czas.  Osoby, które będa miały najlepszy czas dostaną najwyższe punkty!  
    [UŁÓŻ PUZZLE
  • Wykreślanka - robimy również jednorazowo, w wykreślance znajduję sie 10 imion postaci z Harrego Pottera. Możecie pobrać obrazek i w paincie narysować znalezione słowa lub wypisać imiona jakie znaleźliście i wysłać na e mail. sowa@ihogwart.pl. Pamiętajcie się podpisać!
    [ROZWIĄŻ WYKREŚLANKĘ]

 Z poważaniem
Dyrekcja

Execution time: 0.070600986480713
All DB queries: n/d