Aktualności - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XV rok akademicki są otwarte!
Zapisz się teraz na ucznia »

 

0 pkt0 pkt0 pkt0 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!
2016-04-14
Drodzy Uczniowie & Profesorzy

 
Drodzy Uczniowie & Profesorzy!

Wielkimi krokami zbliżamy się do dnia w którym zostanie zakończony obecny rok szkolny. Wiąże się z tym kilka formalności, dlatego: 

 •  Profesorzy proszeni są o wysłanie ocen proponowanych do 16.04.2016r do godz: 18:00, natomiast oceny końcowe do 21.04 na e-mail lynzee.lovato@gmail.com Przypominam, że oceny wystawiane w newsie są wasza indywidualną sprawą, i nie podlegają pod moją dokumentacje, wszystko na być na e mailu. 
 • Sesja egzaminacyjna dla kl. II zaczyna się od 18.04 i trwa do 22.04 br.
  - Profesorzy
  proszeni są o przygotowanie egzaminu na dysku lub w innej formie od 15-20 pytań max. Po zakończeniu sesji, niezwłocznie nalezy poinformować o wynikach egzaminu z danego przedmiotu w formie %  pt. "Egzamin końcowy V rok" również na e mail lynzee@ihogwart.pl
  - Oceny z praktyk uczniów należy dołączyć do dokumentacji z egzaminem. 
 • Z racji mojej niedyspozycyjności zaległe wyniki z konkursu wielkanocnego pojawią się w przyszły weekend. Z góry przepraszam. 
 • Uczniowie: wszystkie osoby, które chcą zostać i kontynuowac naukę w Akademii oraz chca zachować skarby w Banku Gringotta, żeby nie zostały usunięte proszone są o zgloszenie się [WYPEŁNIJ FORMULARZ]
 • Uczniowie: Prosimy o uzupełnienie braków i zmobilizowanie się by zdać Akademię bądź przejść do kolejnej klasy, czas Wam ucieka!  Życzę Powodzenia!

Jeszcze raz przepraszam za moją niedyspozycyjność, wszelkie pytania oraz sprawy gdyby nie było nikogo z Dyrekcji, prosimy kierować do Rektora Szkolnego: prof. Mariny Moranis.  

Z poważaniem
Dyrekcja

Execution time: 0.075852870941162
All DB queries: n/d