Aktualności - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XV rok akademicki są otwarte!
Zapisz się teraz na ucznia »

 

0 pkt0 pkt0 pkt0 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!
2018-08-17
Zabawy + informacje

Droga Społeczności!

Niedługo rozpocznie się nowy rok szkolny - dlatego by umilić Wam ten wolny czas wyczekiwania, postanowiliśmy zrobić dla Was mini zabawy, w których zdobyć możecie pierwsze punkty dla siebie i swojego domu. 

 • Rozpoczęcie roku odbędzie się we wrześniu - dostaniecie wcześniej potwierdzoną informację z datą i miejscem (mailowo) oraz będzie ona dostępna w newsie na stronie.
 • Zachęcamy do włączenia się w Akcję Reklama która jest na stronie od dłuższego czasu - to również możliwość zdobycia przez Was punktów i zachęcenia nowych czarodzei do uczęszczania do Akademi.
 • Niedawno odbyła się czystka - w związku z tym już na dniach będziemy akceptować Wasze zgłoszenia.

 • Zabawa PUZZLE: Każde z osobna wykonujemy jednorazowo, po skończeniu należy zrobić screen i wysłać z imieniem i nazwiskiem na sowę kontakt@hagrid.pl 
 • Układanka - zadanie polega na uzupełnieniu liter by ułożyć poprawny wyraz. Odpowiedzi wysyłajcie na kontakt@hagrid.pl
   1. _ _ ę _ n y R _  c _ _
   2. _ _ l _ s _ _ n a _ a r _ _ c k
   3.  _ _ m i _  ń      F _ l _ z _ f _ c z _ _
   4.  _ _ m _ n _ _ u j _ _ e _ i _ r o
   5. _ l i _  _    P  _ k _  t n _
   6. _ y _ _ _ s z   b _ _ c k
   7. _ _ d _ i _ _ l _ s
   8.  _ _ i e _ i  _ c  z       _ z a _  u
   9.  _ a k _  _  a  _ _     l _ s
   10. t _ a r _
 • Wykreślanka - musicie znaleźć 10 postaci związanych z Harrym Potterem. Ułożoną wykreślankę również trzeba uwiecznić screenshotem i wysłać na kontakt@hagrid.pl 
  [UŁÓŻ]

Wszystkie zabawy możecie wykonywać do 24.09.2018 r. do godz. 18:00. Już niedługo po zaakceptowaniu Waszych kont pojawi się również lista z zakupami na Pokątna - obserwujcie stronę regularnie! 


Wszystkie nowe osoby zachęcamy do zapoznania się z samouczkiem, aby umieć wejść na czat na lekcję oraz zabawy. W razie wątpliwości i problemów zapraszamy kontaktować się z nami najszybszą drogą czyli przez sekretariat szkoły, który jest po prawej stronie na dole bądź przez sowę kontakt@hagrid.pl. Na czacie na pewno też zawsze się znajdzie czarodziej, który chętnie Was oprowadzi i wytłumaczy wszelkie niejasności.

Pozdrawiamy, 

Execution time: 0.057639837265015
All DB queries: n/d