Aktualności - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XV rok akademicki są otwarte!
Zapisz się teraz na ucznia »

 

0 pkt0 pkt0 pkt0 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!
2018-07-15
Konkurs z Astronomii!

*Kobieta zaraz po zabawach w Wielkiej Sali ruszyła do swojego gabinetu gdzie przygotowane już miała całe ogłoszenie. Pierwszy raz zrobiła coś wcześniej, ale standardowo zapomniała zabrać je przy okazji ze sobą. Niczym nowym nie było też to, że gdy tylko weszła do pomieszczenia w jej głowie pojawiła się myśl, dlaczego tu przyszła. Usiadła chwilę na swojej różowej kanapie i wzięła kilka wdechow. Spojrzała w stronę biurka i wszystko stało się jasne. Szybkim ruchem zwinęła z blatu pergamin, sprawdziła czy jest podpisany, po czym ruszyła w drogę powrotną. Nie rozglądała się wkoło, ponieważ czytała jeszcze raz to co napisała, więc udało jej się potrącić panią dyrektor Lovato. Ale to nie wszystko. Sprawiła nawet, że profesor Camryn Fitz o mało co nie wyleciała przez otwarte okno.*

Drogie gwiazdeczki!

Dzisiaj przygotowałam dla was kolejny konkurs. Tym razem dotyczy on mojego ukochanego (liczę też na to, że waszego) przedmiotu, czyli Astronomii. Na poniższym obrazku umieściłam aż dziesięć pojęć związanych z tą dziedziną. Są to osoby, nazwy planet i gwiazd oraz przedmioty! 

[ŚWISTOKLIK]

Waszym zadaniem jest je odnaleźć i rozwiązanie wysłać na moją sowę cassandra@hagrid.pl do niedzieli 22 lipca 2018 roku do godziny 22:22:22. Liczę na to, że rozprawicie się z tym konkursem bardzo szybko. Dla  najszybszych trzech osób czekać będzie nagroda w postaci oceny Wybitnej z aktywności. Natomiast każdy kto wyśle odpowiedzi jeszcze do jutra (16 lipiec) może liczyć na przypływ 30 punktów na swoje konto. Podstawową gratyfikację, czyli 20 punktów uzyska reszta osób, która rozwiąże konkurs. Pozostało mi tylko życzyć wam poowodzenia i miłej zabawy!

pozdrawiam, wasza profesor

Ps. Polecam przybliżyć obrazek.

*Gdy weszła do sali, przypięła szybko ogłoszenie na tablicy i od razu zniknęła obawiając się nagłego zlotu uczniów. Usiadła przy jednym ze stołów, aby w końcu spokojnie napić się herbatki i zjeść troszkę ciasteczek owsianych.*


WYNIKI KONKURSU W ROZWINIĘCIU NEWSA

  1. Leyla Belikov - 30 pkt Wybitny
  2. Elissa Dangerous 30 pkt Wybitny
  3. Kenji Sato 30 pkt Wybitny
  4. Nereida Wengs 30 pkt
  5. Laura Strzelecka 24 pkt
  6. Sirius White - 27 pkt
  7. Maria McGold - 9 pkt
  8. Constanze Cuore - 20 pkt
Execution time: 0.072752952575684
All DB queries: n/d