Aktualności - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XV rok akademicki są otwarte!
Zapisz się teraz na ucznia »

 

0 pkt0 pkt0 pkt0 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!
2018-07-10
OnMS - Konkurs & Informacje

[Nadszarpnięty już zębem czasu nauczyciel przemierzał jeden z wielu szkolnych korytarzy. Nie nawykł do przemieszczania się po Akademii. Starał się nie ruszać nigdy ze swojego lasu, jednak teraz okoliczności były wyjątkowe. Spojrzał przez wielkie okno i zapatrzył się na księżyc za nim, który zwiastował rychły nów. Odpocząwszy chwilę ruszył dalej korytarzem, postukując donośnie swoją trójpazurzastą laską, a echo niosło dźwięk pustymi korytarzami. Doszedł w końcu do gabinetu dyrektora i podszedł do jego biurka. Ponieważ sam nie posiadał gabinetu ani praktycznie żadnego dobytku postanowił uszczuplić dyrektorskie zapasy papieru. Usiadł przy biurku i niespiesznie stworzył pokaźną notkę. Odłożył pożyczone rzeczy na miejsce i wyszedł z gabinetu uzbrojony jedynie w tę jedną kartkę i swoją laskę. Uniósł papier w górę, a po chwili okno otworzyło się pod wpływem mocnego podmuchu wiatru. Gdy wiatr ustał w oknie pojawił się mały niebieściutki ptaszek, który niedawno się odnalazł. Złapał notatkę i poleciał ku Wielkiej Sali. Natomiast zmęczony już rozłąką z naturą nauczyciel ruszył ku wyjściu, by zniknąć w końcu w cieniu drzew, jak gdyby sam był jednym z nich.]

Adepci!

Przygotowałem dla Was konkurs. Waszym zadaniem będzie rozpoznanie mniej lub bardziej nietypowych stworzeń i napisaniu mi ich nazw. Za każde stworzenie uzyskać możecie trzy punkty i galeony, a na dwóch najszybszych uczniów z każdej klasy czeka bonus.

Wizerunki

Czas macie do godziny 23:59 do 14.07. Odpowiedzi szepnijcie na wiatr (porywczywiatr@gmail.com), a on poniesie Wasze słowa do mnie. Pamiętajcie jednak o podaniu mu swoich danych.


Wiem też, że obie klasy pragną poprawić swoje oceny z ostatniej lekcji. Będą miały taką możliwość w piątek 13.07 o godzinie 19:45. Wystarczy przyjść do Zakazanego Lasu. Jeśli komuś ten termin nie pasuje, powinien napisać do mnie poprzez sowiarnię lub maila.


Klasa II: Wydział Wiedzy o Naturze nie będzie miał lekcji 12.07. Odrobienie tej godziny będzie miało miejsce w poniedziałek 16.07 o 18:35 w Zakazanym Lesie.

Pozdrawiam,

Execution time: 0.067381858825684
All DB queries: n/d