Aktualności - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XV rok akademicki są otwarte!
Zapisz się teraz na ucznia »

 

0 pkt0 pkt0 pkt0 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!
2018-07-04
Konkurs z Numerologii

[Camryn siedząc w swoim ukochanym fotelu, położyła nogi na niski stoliczek. W dłoni trzymała filiżankę chińskiej herbaty, ponieważ jest to ulubiony napój jej żony. Delektowała się minutą ciszy, chłopcy z jej dormitorium wzięli się w końcu za naukę. Zadowolona z tego faktu, odłożyła filiżankę i wstała ze swojego tronu. Postanowiła sama się wziąć za robotę, gdyż ostatnio stała się bardzo leniwa. Usiadła przy biurku i sięgnęła po czysty pergamin.]

Drogie Prosiaczki!

W końcu nadszedł moment na konkurs z numerologii. Wiem, że wszyscy na niego czekali, bo przecież numerki rządzą! Waszym zadaniem będzie rozwiązanie 3 równań. Za podanie jakie liczby chowają zwierzęta otrzymacie 40 punktów oraz 3 najszybsze osoby ocenę Wybitną z numerologii. Odpowiedzi należy mi wysłać na meil: camrynfitz69@gmail.com do poniedziałku (08.07.) godziny 23.59. Pamiętajcie, aby podpisać się imieniem i nazwiskiem, domem oraz szkołą.

RÓWNANIE 1

RÓWNANIE 2

RÓWNANIE 3

 

Salutuje różowa świnka z Hagsa,

WYNIKI DOSTĘPNE JUŻ W ROZWINIĘCIU NEWSA!!!

 

 

Execution time: 0.12151002883911
All DB queries: n/d