Aktualności - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XV rok akademicki są otwarte!
Zapisz się teraz na ucznia »

 

0 pkt0 pkt0 pkt0 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!
2018-06-28
Nieznany
Konkurs Prefektów #2

[Tuż przed czwartkowymi lekcjami, podczas gdy krajobrazy za oknami tęskniły za słońcem, a uśmiechnięci uczniowie czekali już w salach na rozpoczęcie zajęć, młody prefekt Gryffindoru przemykał puste korytarze szkolne. Miał nadzieję, że nikt go nie zauważy, ponieważ przez swój niski wzrost, potrzebował niewielkiej pomocy, by dosięgnąć tablicy ogłoszeń. Gdy już do niej dotarł, przysunął sobie niewielki, drewniany stolik, wspiął się na niego i przyczepił notatkę na tablicy.]

 

Moi cudowni koledzy i koleżanki!


Podczas jednej z tych nocy, gdy za oknem lśni księżyc w pełni, a ty po prostu nie możesz zasnąć, wpadłem na pomysł, by przygotować dla Was mały konkurs! Polega on na tym, by odgadnąć dwadzieścia haseł związanych ze Światem Magicznym oraz edukacją w Hogwarcie! Za każde poprawne hasło otrzymujecie 1 punkt, a więc łącznie jest do zdobycia 20 punktów! Hasła są niezbyt skomplikowane i układacie je z dostępnych liter. Uważajcie jednak, bo każda zła literka jest zapisywana na wasze konto, a gdy pomylicie się dziesięć razy, będziecie musieli zaczynać od początku!

Kliknij tutaj, by przenieść się na stronę z konkursem i nie zapomnij postępować zgodnie z wskazówkami w nim zawartymi! Na rozwiązanie masz czas do 7 lipca włącznie! W razie jakichkolwiek problemów, kontaktuj się proszę ze mną na adres: quentinwicker8@gmail.com.

Życzę powodzenia z konkursem i liczę, że przyniesie wam on choć odrobinę rozrywki! Do zobaczenia na lekcjach!

Przesyłam uściski,
Quentin Wicker

 

[Po upewnieniu się, że wiadomość dobrze się prezentuje, Gryfon zeskoczył ze stolika, odłożył go na miejsce, po czym pognał ile sił w nogach, licząc na to, iż nie spóźni się więcej niż pięć minut!]

Execution time: 0.053172826766968
All DB queries: n/d