Aktualności - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XV rok akademicki są otwarte!
Zapisz się teraz na ucznia »

 

0 pkt0 pkt0 pkt0 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!
2018-06-27
Konkurs Prefektów #1

<Wydawało się, że po wczorajszych zajęciach większość uczniów o tej porze będzie jeszcze smacznie spała. Prawdopodobnie stwierdzenie to było zupełnie słuszne, jednak zawsze musiał znaleźć się ktoś, kto był wyjątkiem od reguły. Tym razem była to Constanze - uczennica drugiego roku i świeżo mianowana prefekt naczelna. Korzystając z ciszy i spokoju na szkolnych korytarzach, podeszła do tablicy ogłoszeń i przypięła na niej niewielki pergamin.>

Drodzy Uczniowie!

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w pierwszym w tym roku konkursie zorganizowanym przez prefektów! Do rozwiązania macie sześć zagadek, za każdą z nich do zdobycia jest 5 punktów. Łącznie możecie zdobyć więc aż 30 pkt

Waszym zadaniem jest dokończenie rymowanek, poprzez wypełnienie wykropkowanych pól odpowiednimi słowami. Mogą to być nazwy eliksirów, stworzeń, roślin lub terminy związane z transmutacją. Mam nadzieję, że nie sprawi Wam to problemów! Treść zagadek dostępna jest tutaj.

Czas na przesyłanie odpowiedzi macie do nastęnej środy, tj. 4 lipca 2018 roku, do godziny 23:59. Wasze sowy ślijcie na adres: constanzecuore@gmail.com. Powodzenia!

Wasza kochająca,
Constanze Cuore

Execution time: 0.15035104751587
All DB queries: n/d