Aktualności - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XV rok akademicki są otwarte!
Zapisz się teraz na ucznia »

 

0 pkt0 pkt0 pkt0 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!
2018-06-11
Wyzwanie Snape


Drodzy Czarodzieje!

Tym razem zapraszamy Was do wzięcia udziału w wyzwaniu Mistrza Eliksirów! Zadanie będzie polegać na poprawnym znalezieniu składników dla Eliksiru Hufflepuffu! Zadanie dostępne jest tutaj. Gdy już znajdziecie odpowiednie słowa to zróbcie zrzut ekranu zrobionego zadania i wyślij na kontakt@hagrid.pl z tytułem "Wyzwanie Snape" - pamiętajcie podpisać się imieniem i nazwiskiem. Czas na zrealizowanie tego zadania macie do 12.06.2018 r. do godz. 18:00. Powodzenia!


Codziennie po Waszych lekcjach będzie czekać na Was profesor z mini-zabawą, która trwa kilka minut i pozwala Wam zdobyć punkty w prosty sposób oraz w szybkim czasie, gdzie przez kilka minut możecie odpocząć od codziennych lekcji, których jest mnóstwo przed Wami.  Zapraszamy serdecznie dzisiaj na Hagrid Challenge z prof. Camryn Fitz o godz. 20:15 w /join ih_komnata. Liczymy na dużą frekwencję!

Pozdrawiamy,

Execution time: 0.061800956726074
All DB queries: n/d