Aktualności - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XV rok akademicki są otwarte!
Zapisz się teraz na ucznia »

 

0 pkt0 pkt0 pkt0 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!
2018-06-08
Wyniki castingów

*Po długich naradach z Lynzee i Cassandrą, zlany potem wyszedł ze schowka na miotły, w którym przez ostatnie godziny wspólnie rozważali wszystkie kandydatury. Pierwszy raz w życiu miał dość solonych krakersów, którymi żywić się musiał przez cały ostatni tydzień - co drugi kandydat, w ramach "prezentu powitalnego" na swoją rozmowę przynosił właśnie taką przekąskę. Dumnie szedł przez labirynt korytarzy w kierunku tablicy ogłoszeń na pierwszym piętrze, by zawiesić na niej nazwiska osób, którym udało się pokonać rywali w bitwie zwanej karierą. Po drodze minął kuchnię i z radością wywnioskował po zapachu, że dziś na obiad czekają go łazanki.*

Kochani!

Przyjrzeliśmy się uważnie każdej kandydaturze i wybraliśmy osoby, z którymi chcemy podjąć współpracę w tym roku. Dziękujemy za liczne zgłoszenia i zainteresowanie tegorocznymi wakatami w naszej Akademii. Jeśli nie udało Ci się dostać na upragnioną posadę - spokojnie! Na pewno nadarzy się jeszcze okazja by spotkać się na castingu w przyszłych latach.

Transmutacja Pauline Mary Jones
Zielarstwo Przemek Brian
OnMS Septimus Vesta-Anestis
LnM/Quidditch Paula Rodriguez
Historia Magii Magnus Muller
Mity i Legendy Jason Wolfblack

Starożytne Runy James Warren
Zaklęcia i Uroki Cassandra Lovato
Wróżbiarstwo Tori Collins

Z pozdrowieniami,

Execution time: 0.13907814025879
All DB queries: n/d