Aktualności - Akademia Magii Rubeusa Hagrida
Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XV rok akademicki są otwarte!
Zapisz się teraz na ucznia »

 

0 pkt0 pkt0 pkt0 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!
2018-04-29
Zmiana i spotkanie domu

Fitz poprawiła owinięty ręcznik na głowie i wyszła z łazienki nauczycielskiej. Zrelaksowana, bo dyrekcja wyremontowała łazienki, kierowała się do głównej tablicy ogłoszeń, tuż przy Wielkiej Sali. W malutkiej dłoń trzymała jeszcze suchy pergamin. Dziwnym przypadkiem, nie zamoczyła go podczas kąpieli. Kiedy była blisko celu, minęła Puchonkę Daisy oraz swoją Ślizgonkę Minari, które plotkowały o chłopakach. Jak zobaczyły profesorkę, przywitały się, a Camryn puściła im oczko. Doszła do celu i zabrała parę niepotrzebnych ogłoszeń, aby zawiesić swoje.

 

Urocze Paróweczki!

Nasza ostatnia lekcja w piątek nie może się odbyć. Wyjeżdżam o 19 na spotkanie Numerologów. Wybaczcie. Natomiast mam dla was inny termin, przecież ostatnie zajęcia muszę się odbyć. Spotkamy się w ten wtorek (1.05.) o godzinie 19:10 w /join ih_wieza_astronomiczna. Liczę na sporą frekwencję, bo piszecie sprawdzian z całego roku. Osobom, którym termin nie pasuje, mają się do mnie zgłosić przez maila (camrynfitz69@gmail.com) lub przez czat (CameronMarcern).

 


 

Kochani Ślizgoni!

Nasza wspólna przygoda w tym roku dobiega już końca. Jestem z was potwornie dumna, że tak wiele z was walczy, aby zdać rok. Z racji tego, pragnę zwołać nasze ostatnie spotkanie domu Salazara Slytherina. Odbędzie się ono w ten czwartek (3.05) o 20:30 w naszym dormitorium (/join ih_slytherin). Przy herbatce i waszych ulubionych ciasteczkach wspólnie obgadamy ten rok i mam dla was niespodziankę. Obecność oczywiście obowiązkowa. Jeśli nie możesz przyjść, proszę o skontaktowanie się ze mną drogą mailową: camrynfitz69@gmail.com.

Buziaczki,

 

Execution time: 0.19904708862305
All DB queries: n/d