Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XI rok akademicki zamknięte

Hagrid Challenge codziennie o godz. 21:00 w /join ih_komnata

Rozwiąż Puzzle [kliknij tutaj.]

21.11 o godz. 19:30 Zabawy Naczelnych w /join hagrid [kliknij tutaj.]

MOM Żmijoptak 17.10 o godz. 21:15 /join TajemniczeKrzaki [kliknij tutaj.]

Do 22.10 Konkurs ze Starożytnych Run  [kliknij tutaj.]

1.10-1.11.2017 r. Przygotowanie Receptury - Eliksiriada [kliknij tutaj.

3844 pkt13545 pkt7689 pkt9412 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!

Byli nauczyciele

Latanie na miotle:

Lp. Imię i nazwisko Rok Lata pracy
1 Dorian McRaven I 1
2 Catherine Haywood I-II 2
3 Seth Goolway III-IV, VII 3
4 Scarlett Tennessee IX 1
5 Agnieszka Anderson X 1
6 Juliet Reeds XI - nadal 1

 

Wróżbiarstwo:

Lp. Imię i nazwisko Rok Lata pracy
1 Monika Wójcicka I-III 3
2 Alhana Ginger IV 1
3 Rosemarie Hathaway V-VI 2
4 Sheila Callenvine VII 1
5 Naija Kamalasundari VIII 1
6 Stephan Rodriguez Sanchez IX 1
7 Lex Bladwood X 1
8 Sophie Blood XI - nadal 1

 

Starożytne runy:

Lp. Imię i nazwisko: Rok Lata pracy
1 Monika Wójcicka II-IV 3
2 Kelly Jelly V-VI 2
3 Aki Ryuugu VII-IX 3
4 Lynzee Lovato X 1
5 Melody Snape XI - nadal 1

 

Numerologia:

Lp. Imię i nazwisko Rok Lata pracy
1 Karol Moranis I-II 2
2 Patrycja Whiteowl

III-VII, X - nadal

7

 

Zaklęcia i uroki:

Lp. Imię i nazwisko: Rok Lata pracy
1 Marina Moranis I-V 5
2 Karol Moranis III-IV 2
3 Alaska White IV 1
4 Annabeth Lancaster VII - nadal 5
5 Aleksandrine Kooy XI - nadal 1

 

Opieka nad magicznymi stworzeniami:

Lp. Imię i nazwisko Rok Lata pracy
1 Keiko Imamura I-II 2
2 Shado Ackerly II-IV 3
3 Nicolas Wand V-VIII 4
4 Kazbiel Thundershout IX - nadal    3

 

Smokologia:

Lp. Imię i nazwisko Rok Lata pracy
1 Nicolas Wand IV 1
2 Kazbiel Thundershout XI - nadal 1

 

Historia magii:

Lp. Imię i nazwisko Rok Lata pracy
1 Camil Rain I-III 3
2 Thomas Ewing II-IV 3
3 Bonnie Orion V-X 6
4 Kim Crowford XI - nadal 1

 

Obrona przed czarną magią:

Lp. Imię i nazwisko Rok Lata pracy
1 Danny Carey II 1
2 Thomas Ewing II-IV 3
3 Emili Turner IV 1
4 Alexander Collotye V-VI 2
5 Kornelia Kuk VIII-IX 2
6 Patrycja Iwaszkow X - nadal 2

 

Czarna magia:

Lp. Imię i nazwisko Rok Lata pracy
1 Alexander Collotye XI - nadal 1

 

Transmutacja:

Lp. Imię i nazwisko Rok Lata pracy
1 James Mayer I 1
2 Marcin Moranis II 1
3 Elena Roose V-VI 2
4 Amelie Carter VII - nadal 5

 

Eliksiry:

Lp. Imię i nazwisko Rok Lata pracy
1 Lynzee Lovato I-IV 4
2 Marina Moranis V-VII 3
3 Paula Rodriguez VII 1
4 Ola Arily VIII - nadal 4
5 Jamie Amicit X 1
6 Elena Sharon XI - nadal 1

 

Zielarstwo:

Lp. Imię i nazwisko Rok Lata pracy
1 Tena Hate II-III 2
2 Cate Cassidy IV-VII 4
3 Alexander Collotye VIII - nadal 4

 

Wilkołactwo:

Lp. Imię i nazwisko Rok Lata pracy
1 Shado Ackerly VII, IX 2
2 Mati Janicki XI 1

 

Wiedza o Harrym Potterze:

Lp. Imię i nazwisko Rok Lata pracy
1 Kate Ast III 1
2 Caroline Cross IV-VI 3
3 James Mellark VII-IX  3

 

Podstawy rytualistyki:

Lp. Imię i nazwisko Rok Lata pracy
1 Alan Moonstone-Moore         I                   1          

 

Mugoloznawstwo:

Lp. Imię i nazwisko Rok Lata pracy
1 Adam Bein      V               5        

 

Astronomia:

Lp. Imię i nazwisko: Rok Lata pracy
1 Max Crouch VIII - nadal 4

 

Wampirologia:

Lp. Imię i nazwisko Rok Lata pracy
1 Sheila Callenvine XI - nadal 1

 

Klub Pojedynków:

Lp. Imię i nazwisko Rok Lata pracy
1 Jeff Snow I, III-V, IX-X 6
2 Scarlett Tennessee VIII 1