Podaj nick i hasło aby wejść do szkoły:   

Zapisy na XI rok akademicki zamknięte

Hagrid Challenge codziennie o godz. 21:00 w /join ih_komnata

Rozwiąż Puzzle [kliknij tutaj.]

21.11 o godz. 19:30 Zabawy Naczelnych w /join hagrid [kliknij tutaj.]

MOM Żmijoptak 17.10 o godz. 21:15 /join TajemniczeKrzaki [kliknij tutaj.]

Do 22.10 Konkurs ze Starożytnych Run  [kliknij tutaj.]

1.10-1.11.2017 r. Przygotowanie Receptury - Eliksiriada [kliknij tutaj.

3844 pkt13545 pkt7689 pkt9412 pkt
Pragniemy Cię gorąco powitać w wirtualnej Akademii Magii. Jeśli chcesz przeżyć przygodę rodem z Harry'ego Pottera, a Twój list z Hogwartu nie dotarł - dołącz do nas!

Absolwenci

Uczniowie wpisani do Złotej Księgi otrzymują specjalny certyfikat - są to Uczniowie o specjalnych zasługach, dobrych wynikach w nauce oraz zaangażowaniu społecznym, głównie absolwenci.

Imie i nazwisko Data ukończenia Status Osiągniecia
Alhana Ginger III, wrz-list 2015r Złota księga Uczennica angażowała się w życie szkoły, brała udział w licznych Olimpiada Szkolnych oraz Miedzyszkolnych. Wybitna uczennica, zdobyła  I miejsce w Rankingu Uczniów oraz najlepszą srednią ocen i frekwencji. Stworzyła własnego bota do dormitorium, zachęcała i pomagała innym uczniom.  
Lilith Squirrel III, wrz-list 2015r  -  
Alexander Moranis IV,  grudz-lt 2015/16r  Złota księga

Uczeń  wybitnie zdolny, najwyższe oceny w IV roku szkolnym. Repezentowal dobre imie szkoły na licznych konkursach, olimpiadach oraz bral czynnu udział w życiu szkoły. Pisal również artykuły do gazetki szkolnej "Leprokonus". Był również naczelnym szkoły oraz zdominował innych uczniów punktami, zdobywając pierwsze miejsce w Rankingu Uczniów, najlepszą średnią, a nawet sam zdobył Puchar dla Hufflepuffu.

Rosalie Mooney V, lt-kw 2016r Złota księga

Uczennica wybitnie zdolna, ukończyła szkołę z najwyższą średnią oraz najlepszymi ocenami w owym roku. Reprezentowała dobre imie szkoły na licznych konkursach, olimpiadach szkolnych oraz międzyszkolnych zajmując wysokie miejsca. Udzielała się rownież w liczne imprezy szkolne, zdobyła II miejsce w rankingu uczniów. 

Carolina Idris V, lt-kw 2016r Złota księga

Uczennica wybitnie zdolna, ukończyła szkołę z wysoką średnią, oraz z bardzo dobrymi ocenami w owym roku. Reprezentowała dobre imie szkoły na licznych konkursach, olimpiadach szkolnych oraz międzyszkolnych zajmując wysokie miejsca. Udzielała się również do gazetki  szkolnej "Leprokonus"  oraz zdobyła I miejsce w Rankingu Uczniów z najwyższą frekwencją. 

Paulina Wochnik V, lt-kw 2016r   -  
Mateusz Weeb VI, maj-lip 2016r -  
Nicola Grey VI, maj-lip 2016r Złota księga Uczennica bardzo aktywna, ukończyła szkołę z wysoką srednią oraz frekwencją, uczęszczala na olimpiady oraz konkursy, godnie reprezentowala dom Salazara Slytherina i wybitnie pomagała innym uczniom, zawsze była chętna i skora do pomocy dla świeżo upieczonych czarodziejów. Zdobyła III miejsce w Rankingu Uczniów. 
Sara Mitte VII, sie-paź 2016r  -  -
Evangeline Greenblade VII, sie-paź 2016r Złota księga Uczennica najlepsza w roku szkolnym VII, zdobyła pierwsze miejsce w RU oraz najwyższą średnią wsród uczniów. Wybitnie zdolna, aktywnie uczestniczyłą w licznych konkursach, olimpiadach. Pilnie uczestniczyła w zajęciach oraz pomagała nowym osobom oraz angażowała się ponad aktywność szkolną.
Lia Snape VIII, paź-gru 2016r  Złota księga Uczennica z najwyższa średnią w VIII roku akademickim, zdobyła drugie miejsce wygrywając za wyniki w nauce książke pt. "Harry Potter i Przeklęte Dziecko". Aktywnie uczestniczyła we wszelkich konkursach oraz Olimpiadach. Wzorowo reprezentowała Akademie jako Prefekt Naczelny. Dwukrotnie zdobyła Złotą Księgę - w I klasie już wykazywała się nieskazitelną ambicją. 
Naomi Petterson VIII, paź-gru 2016r  Złota księga Uczennica jako drugą z najwyższą średnią w VIII roku akademickim, zdobyła pierwsze miejsce w rankingu indywidualnym. Wybitnie zdolna, godnie reprezentowała swój dom i była skora do pmocy dla świeżo upieczonych czarodziejów. Dwukrotnie zdobyła Złotą Księgę - w I klasie już wykazywała się nieskazitelną ambicją.
Wiktoria Hemmings IX, lt-kw 2017 r Złota księga  
Sonea DeBlurs IX, lt-kw 2017 r Złota księga  
John Blackwell Ix, lt-kw 2017 r Złota księga  
Aleksandrine Kooy X, cz-sie 2017 r Złota księga Uczennica jako jedna z najlepszych miała wysoką średnią, oraz punktację w RU. Uczennica wykazywała się wysoką wiedzą w różnych międzyszkolnym przedsięwzięciach oraz była wzorowym prefektem naczelnym - pilnie wywiązywała się ze obowiązków. 
Katherine Pierce X, cz-sie 2017 r Złota księga Uczennica jeko jedna z najlepszych miała wysoką średnią, ponadto zajęła II miejsce w RU. Wykazywała się wysoką wiedzą na temat różnych szkolnych olimpiad, międzyszkolnych, konkursów zajmując przy tym wysokie miejsca godnie reprezentując AMRH. Była doskonałym prefektem naczelnym - pilnie wywiązywała się ze swoich obowiązków.